אנליסט אישי

קורס אנליסט אישי לשחקני כדורגל הינו מסלול התמחות לקורס אנליסט כדורגל הבסיסי של המכללה. אחרי שלמדתם איך לנתח נתונים, לעבד אותם, טקטיקה והכנת דוחות קבוצתיים, המסלול הזה יכשיר אתכם לעבודה אחד על אחד מול שחקני כדורגל החל מגילאי ילדים ועד בוגרים. שחקנים כמו תומר חמד, פרנקי דה יונג, מתיאו דה ליכט, טרוי דיני ואפילו יובל אשכנזי משתמשים באדם בעל ידע בדאטה, אנליזה וניתוח נתונים כדי להשתפר ולהפוך עצמם לטובים ויעילים יותר. את הקורס הזה יעביר אוהד אפרת, מי ששימש כאנליסט של מועדון הכדורגל קריסטל פאלאס והאנליסט האישי של תומר חמד. בקורס הזה תקבלו את הכלים הכי מתקדמים בעולם הדאטה, תלמדו על תוכנות ייחודיות לניתוח פרמטרים אישיים, הסקת מסקנות פרסונליות ודאטה ויזואלזיישן.  

 
 

תומר

חמד

העבודה שלי עם אנליסט אישי היא ניתוח סיטואציות במשחק שהיה והכנה למשחק הקרוב. עוברים על המון פרמטרים שהותאמו לי אישית כחלוץ וזה עוזר לי מאוד. היום זה כבר ברור בחו"ל ולאט לאט גם בישראל שכל שחקן מקצוען חייב

להחזיק אנליסט אישי

 

מטרות הקורס

מטרת העל של קורס אנליסט אישי היא לייצר אנשי מקצוע לעולם הכדורגל הישראלי והעולמי, אשר ינתחו ביצועים של שחקנים באופן אישי וכך להעלות את הרמה המקצועית של הכדורגלן. היום כדורגלנים מחזיקים מאמנים מנטליים, מאמני שוערים, מאמני חלוצים וכן, גם אנליסטים אישיים שיושבים עם השחקנים אחרי המשחקים ומנתחים לעומק את הביצועים שלהם. ילד או נער שייעזר בשירותים של אנליסט אישי יכול להשתפר בעשרות אחוזים ביכולת שלו על כר הדשא אחרי מספר מפגשים עם אנליסט אישי.

מתכונת לימודים

קורס אנליסט אישי רץ במתכונת של פעם בשבוע למשך 22 מפגשים במתכונת של פעמיים בשנה.

מה לומדים

ראשית נלמד לצלם משחקים, נלמד עם איזה ציוד יש להשתמש, לאחר מכן נלמד לנתח נתונים אישיים, כמה זה שונה מלנתח נתונים קבוצתיים. איך מכינים דוח לשחקן, איך מייצרים סביבת עבודה, כל התוכנות הקיימות בשוק יינתנו לכם להתנסות במהלך הקורס, עריכת וידאו ממוקדת ומובנת לכדורגלנים, איך יוצרים קשר עם שחקנים, איך מאתרים שחקנים פוטנציאליים ועוד. השאירו פרטים ותקבלו את סילבוס הקורס המלא.

איפה לומדים

למכללה שחרטה על דגלה מצוינות חשוב מאוד שהלימודים יהיו במקום נגיש לתרגול מעשי ולכן נלמד באצטדיון המושבה פתח תקווה (סמוך לתחנת הרכבת קריית אריה). 

כמו כן יש אפשרות ללמוד בצורה מקוונת ובהנחה של 30% מהמחיר בקורס בכיתה.

קהל יעד ותנאים

האמת? לא כל אחד נולד אנליסט, גם אם אתם באמת חולי כדורגל זה לא אומר שהידע שלכם מספיק רחב כדי לעסוק בתחום. אנו עושים סינון דיי גדול בכניסה לקורס וכדי להשתלב בקורס אנליסט אישי יש לעבור מבדקי התאמה מטעם המכללה (אקדמאים ומאמני כדורגל פטורים ממבדקים)

חיילים משוחררים

מעכשיו אתם יכולים לקחת חלק בקורס אנליסט אישי על חשבון הפיקדון הצבאי ! מכללת ספורט פאנל מוכרת ע"י משרד הכלכלה והמסחר לפיקדון חיילים משוחררים וכל מה שאתם צריכים זה להירשם לקורס, לקחת את טופס הפיקדון, ללכת אל הבנק ולהתחיל ללמוד. בהצלחה באזרחות ! 

 

לשמירת מקום בכיתה או בקורס מקוון

לקבלת הסילבוס

בוואטסאפ לחצו

על האייקון

השאירו

פרטים

כל הזכויות שמורות | עיצוב ובנייה: קבסה תקשורת 2020