!אחרי 5 שנות פעילות ספורט פאנל מגיעה לתל אביב

מי מאיתנו לא חלם על זה? מי מאיתנו לא חי את המשחק? כולנו שדרים, פרשנים, לפעמים אפילו מאמנים. רוצים לדעת איך עושים את זה באמת? הצטרפו אלינו לספורט פאנל המכללה לתקשורת ספורט בניהולו המקצועי של נדב יעקבי, עם המרצים הבכירים בישראל כגון: אבי מלר, תומר לוי, ליאב נחמני, שרון פרי ועוד רבים וטובים שחברו יחד לנבחרת מנצחת שתספק לכם את ארגז הכלים להצלחה בתחום תקשורת הספורט בישראל

נדב יעקבי

מטרות הקורס

מטרת העל של קורס כתבי ספורט היא קודם כל להכשיר כתבים ושדרי ספורט לתעשיית תקשורת הספורט. מטרה נוספת היא לתת לכם לחוות ולהתנסות בשטח; לקריין, להגיש, לכתוב ולעשות את זה באמת. התפקיד שלנו הוא להכשיר אתכם בתחום תקשורת הספורט תוך נגיעה בכל פרמטר. טלוויזיה, אינטרנט, עיתונות כתובה, רדיו, ניו מדיה ועוד... בנוסף, נספק לכם הכוונה לנישה המתאימה ביותר עבורכם, כאשר יחד נמקסם את היכולות שלכם.

מה נלמד

נתחיל מזה שתלמדו בכיתה עם מיטב המרצים בישראל, איתם תעברו סדנאות טלוויזיה, עיתונות, אינטרנט, רדיו, דוברות וניו מדיה. השטח יהיה מרתק; ביקור באולפן ליגת האלופות בספורט 5, השתתפות בלייב בתוכניות ספורט שונות, השתתפות במשחקי כדורגל וכדורסל בהם תשדרו בזמן אמת ברדיו, תראיינו מאמנים ושחקנים, תגישו בעצמכם באולפן טלוויזיה ועוד המון הפתעות שרק בקורס שדרי ספורט של ספורט פאנל תוכלו לקבל. 

קהל יעד ותנאי קבלה

האמת? לא כל אחד נולד אלי אילדיס או מודי בראון, אך במכללת ספורט פאנל נעשה את מיטב המאמצים שתלמדו לצד תלמידים איכותיים עם רקע מתאים בספורט. לכן, נערכים במכללה מבדקי התאמה וראיונות אישיים על ידי נדב יעקבי לכל מי שירצה לקחת חלק בקורס כתבי ספורט שלנו. תעודת גמר תינתן בהשתתפות של 80% מהשיעורים ובביצוע מלא של כל הפרויקטים שתקבלו מאיתנו. המצטיינים יקבלו המלצות לכלי התקשורת השונים. כל הסטודנטים יזכו בערכת קטעי רדיו ווידאו להצגה אישית בעולם תקשורת הספורט.

*פטור ממבדקי התאמה ניתן לבעלי תואר אקדמי

מתכונת לימודים

קורס כתבי ספורט שהוא גם קורס שדרי ספורט נפתח במחזורים קבועים של שלוש פעמים בשנה. המפגשים  בימי שישי בין השעות 9:00-12:00. שעות מפגשי השטח יינתנו לכם עם הסלבוס המלא.

מחיר

מחיר הקורס: 7100 ש"ח אך שימו לב למבצע עד סוף דצמבר 2018 הנחה לנרשמים בסך 500 ש"ח, זאת אומרת שעד סוף השנה עלות הקורס 6600 ש"ח בלבד!! ניתן לשלם בכרטיס אשראי ועד 6 תשלומים.

איפה לומדים?

 במרכז הטניס - תל אביב יפו. רחוב אד קוץ' 6 סמוך לתחנת הרכבת וולפסון.

חיילים משוחררים

מעכשיו אתם יכולים לקחת חלק בקורס כתבי ספורט על חשבון הפיקדון הצבאי ! מכללת ספורט פאנל מוכרת ע"י משרד הכלכלה והמסחר למענק חיילים משוחררים וכל מה שאתם צריכים זה להירשם לקורס, לקחת את טופס הפיקדון, ללכת אל הבנק ולהתחיל ללמוד. בהצלחה באזרחות ! 

כל הזכויות שמורות | עיצוב ובנייה: קבסה תקשורת 2020