קורס אנליסט אישי לשחקני כדורגל הינו מסלול התמחות לקורס אנליסט כדורגל הבסיסי של המכללה. אחרי שלמדתם איך לנתח נתונים, לעבד אותם, טקטיקה והכנת דוחות קבוצתיים, המסלול הזה יכשיר אתכם לעבודה אחד על אחד מול שחקני כדורגל החל מגילאי ילדים ועד בוגרים. שחקנים כמו תומר חמד, פרנקי דה יונג, מתיאו דה ליכט, טרוי דיני ואפילו יובל אשכנזי משתמשים באדם בעל ידע בדאטה, אנליזה וניתוח נתונים כדי להשתפר ולהפוך עצמם לטובים ויעילים יותר. את הקורס הזה יעביר אוהד אפרת, מי ששימש כאנליסט של מועדון הכדורגל קריסטל פאלאס והאנליסט האישי של תומר חמד. בקורס הזה תקבלו את הכלים הכי מתקדמים בעולם הדאטה, תלמדו על תוכנות ייחודיות לניתוח פרמטרים אישיים, הסקת מסקנות פרסונליות ודאטה ויזואלזיישן.  

העבודה שלי עם אנליסט אישי היא ניתוח סיטואציות במשחק שהיה והכנה למשחק הקרוב. עוברים על המון פרמטרים שהותאמו לי אישית כחלוץ וזה עוזר לי מאוד. היום זה כבר ברור בחו"ל ולאט לאט גם בישראל שכל שחקן מקצוען חייב להחזיק אנליסט אישי

תומר חמד - חלוץ נבחרת ישראל

כשקיבלתי  את ההצעה לנהל קורס אנליסט אישי לא חשבתי פעמיים, יש לנו דור צעיר מבריק ומבטיח בישראל ואני גאה להיות חלק בטיפוח של אנליסטים אישיים וכדורגלנים צעירים שצמאים לידע מקצועי מעמיק

אוהד אפרת - מנהל מקצועי קורס אנליסט אישי

מטרות הקורס

מטרת העל של קורס אנליסט אישי היא לייצר אנשי מקצוע לעולם הכדורגל הישראלי והעולמי, אשר ינתחו ביצועים של שחקנים באופן אישי וכך להעלות את הרמה המקצועית של הכדורגלן. היום כדורגלנים מחזיקים מאמנים מנטליים, מאמני שוערים, מאמני חלוצים וכן, גם אנליסטים אישיים שיושבים עם השחקנים אחרי המשחקים ומנתחים לעומק את הביצועים שלהם. ילד או נער שייעזר בשירותים של אנליסט אישי יכול להשתפר בעשרות אחוזים ביכולת שלו על כר הדשא אחרי מספר מפגשים עם אנליסט אישי.

מה נלמד?

ראשית נלמד לצלם משחקים, נלמד עם איזה ציוד יש להשתמש, לאחר מכן נלמד לנתח נתונים אישיים, כמה זה שונה מלנתח נתונים קבוצתיים.

איך מכינים דוח לשחקן, איך מייצרים סביבת עבודה, כל התוכנות הקיימות בשוק יינתנו לכם להתנסות במהלך הקורס, עריכת וידאו ממוקדת ומובנת לכדורגלנים, איך יוצרים קשר עם שחקנים, איך מאתרים שחקנים פוטנציאליים ועוד. השאירו פרטים ותקבלו את סילבוס הקורס המלא.

קהל יעד ותנאי קבלה

האמת? לא כל אחד נולד אנליסט, גם אם אתם באמת חולי כדורגל זה לא אומר שהידע שלכם מספיק רחב כדי לעסוק בתחום. אנו עושים סינון דיי גדול בכניסה לקורס וכדי להשתלב בקורס אנליסט אישי יש לעבור הכשרה לאנליסט בסיסי בקורס אנלסיט כדורגל בסיסי שהמכללה מפעילה.

מתכונת לימודים

קורס אנליסט אישי רץ במתכונת של פעם בשבוע למשך 22 מפגשים במתכונת של פעמיים בשנה (פטור מ15 מפגשים לבוגרי קורס אנלסיט כדורגל בסיסי שהמכללה מפעילה).

איפה לומדים?

למכללה שחרטה על דגלה מצוינות חשוב מאוד שהלימודים יהיו במקום נגיש לתרגול מעשי ולכן נלמד באצטדיון המושבה פתח תקווה (סמוך לתחנת הרכבת קריית אריה). 

חיילים משוחררים

מעכשיו אתם יכולים לקחת חלק בקורס אנליסט אישי על חשבון הפיקדון הצבאי ! מכללת ספורט פאנל מוכרת ע"י משרד הכלכלה והמסחר לפיקדון חיילים משוחררים וכל מה שאתם צריכים זה להירשם לקורס, לקחת את טופס הפיקדון, ללכת אל הבנק ולהתחיל ללמוד. בהצלחה באזרחות ! 

מועדי הקורסים הקרובים: אוהד אפרת מגיע לארץ פעמיים בשנה במיוחד להעביר את הקורס.

 המועדים שבהם מתקיים הקורס הם יוני ודצמבר.

*פטור מ 15 מפגשים ראשונים לבוגרי קורס סקאוטינג ואנליסט כדורגל שהמכללה מפעילה.

היזהרו מחיקויים! קורס אנליסט כדורגל של ספורט פאנל הינו היחיד המאושר ע"י מנהלת הליגות לכדורגל אשר חתומה על התעודה!

השאירו פרטים ונציג המכללה יחזור בהקדם

כל הזכויות שמורות לספורט פאנל | עיצוב ובנייה: קבסה תקשורת 2018