top of page

חלודת שזרועים בי"א / בר חכמון

עודכן: 3 בדצמ׳ 2019

אתמול (מוצ"ש), נערך משחק במסגרת המחזור ה-11, בין אשדוד לכפ''ס. נראה כי שתי הקבוצות פשוט לא מסוגלות לכבוש. אבל אין מה לקחת ללב, לצערינו - זאת הרמה של הכדורגל שלנו.


המשחק החל באגרסיביות, עבירות של שתי הקבוצות. כבר בדקה ה-7, שגיב יחזקאל ביצע עבירה לא אחראית שזיכתה אותו בכרטיס צהוב. זה המשיך בהרבה איבודי כדור של 2 הקבוצות ומשחק לא מסודר. היה נדמה לרגע כי הקבוצות מתחרות זו בזו מי תאבד יותר כדורים.


בדקה ה-22 בן מיזן קשר כפ"ס נפצע והוחלף ע"י בנג'מין קוקו. שלוש דקות מאוחר יותר, הגיע האיום הראשון במשחק לאחר איבוד כדור של אווסו, קשר אשדוד, וניסיון בעיטה של פדידה מחוץ למסגרת. בדקה ה-28, ראינו ניסיון נוסף לכפ''ס עם בעיטה של צעירי מחוץ לרחבה שנבלמה על ידי הגנת אשדוד.


הכדורגל בי"א יכול היה להיות יותר טוב (מתוך דף הפייסבוק הרשמי של מועדון ספורט אשדוד - הדף הרשמי)


האורחים המשיכו לתקוף, ובדקה ה-43, אביב סולומון, המגן השמאלי, הגביה כדור לתוך הרחבה, ניר ברדע הרחיק לא טוב והכדור הגיע ליהב אפריאט שבעט בעיטה טובה לשער אך משפתי גילה עירנות והדף לקרן. בדקה ה-45 עוד התקפה ירוקה, עם בעיטה של רוצ'ט מרחוק שנבלמה על ידי ברדע. כך, למעשה, נסתיימה המחצית הראשונה. אשדוד לא הגיעה אליה כמו שצריך, נראה ששחקניה לא הבינו עדיין כי נגמרה הפגרה.


עם פתיחת המחצית השנייה, פני הדברים נראו אחרת. משה אוחיון, כצפוי, לא היה מרוצה משחקניו והחליט לבצע זעזוע. יקוב סילבסטר, חלוץ הקבוצה, הוחלף במוחמד כנען הצעיר. כנען נכנס טוב למשחק, וכבר בדקה ה-48 הקפיץ כדור גאוני לאספה באגף, שהמשיך עם מסירת רוחב לא מדויקת. בדקה ה-54, נועם גמון, מגנה הימני של כפ''ס, שלח כדור עומק לקוקו שנתן עקב חכם לרוצ'ט אבל האחרון בעט מחוץ למסגרת. שתי דקות מאוחר יותר, שוב ראינו חלק מהיכולות הנדירות של הילד, מוחמד כנען, עם שליטה ייחודית בכדור, בעט לשער - אבל איתמר ישראלי הצליח להדוף לקרן.


באותם רגעים, אופיר חיים, מאמן כפ''ס, הרגיש שצריך שינוי והחליט להכניס בדקה ה-59 את דן עזריה במקום לירוי צעירי המאכזב. גם משה אוחיון, מאמן אשדוד, הגיב בחילוף התקפי, ובחר להכניס בדקה ה-63 את דין דוד במקום גורדנה, במטרה ברורה להכריע את המשחק. החילופים לא עזרו וחיים החליט לעשות עוד חילוף התקפי, כאשר נכנס טראורה במקום סולומון בדקה ה-71. רק בדקה ה-80, הגיע איום נוסף במשחק והוא היה של דן עזריה, שהשתחרר יפה מהשומר שלו ובעט ממצב טוב מחוץ למסגרת. בדקה ה-94, עמוק בתוספת הזמן, הייתה זו התקפה אחרונה במשחק והיא הייתה של אשדוד, כשאווסו מגביה כדור נהדר ליחזקאל שנגח מעל השער. כמה חבל. המשחק מסתיים בקריאות בוז צורמים של שני הקהלים ובצדק.


האוהדים התאכזבו בסופו של המשחק (מתוך דף הפייסבוק הרשמי של מועדון ספורט אשדוד - הדף הרשמי)


לאחר המשחק, במסע"ת, הודה משה אוחיון, המאמן הזמני של אשדוד (רוני אוואט לא עמד על הקווים עקב בעיות לב), שרוני חסר להם והודה שהוא התייעץ איתו היום במהלך המשחק. משה דיבר על זה שבמחצית הראשונה הם לא הגיעו כלל למשחק אבל מרוצה מהשינוי במחצית השנייה. עוד הוסיף כי הוא שבע רצון שקבוצתו לא ספגה בפעם הראשונה העונה, ואמר שהם יעשו הכל כדי שלא יספגו גם ביום שלישי נגד מכבי חיפה.


אופיר חיים, מאמן כפ"ס, גם התראיין והביע אכזבה מכך שקבוצתו לא מגיעה למספיק מצבים וגם כשמגיעים למצב אין רגל מסיימת. חיים הודה גם שעובדים על חיזוק בינואר במספר עמדות. הוסיף גם שמרוצה ממשחק ההגנה ואמר שבגדול הוא מאוכזב מהתוצאה כי הוא הגיע לאשדוד במטרה ברור לנצח. אופיר נשאל על המשחק בשלישי נגד ב"ש, אמר שהוא מתרגש כי הוא אמר לא פעם שזו קבוצה שהוא חולם לאמן בעתיד אבל ציין שברגע שהמשחק יתחיל ההתרגשות תתפוגג.


לסיכום, צר לי על האוהדים שהגיעו למשחק וראו משחק כה מאכזב. באלה המילים. מדובר באוהדים אמיתיים. לצערנו זו הרמה של הכדורגל הישראלי, מה שנותר הוא רק לקוות שנשתפר בעתיד.כותב הטור הנו סטודנט במכללת ספורט פאנל בקורס כתבי ספורט לפרטים על קורס כתבי ספורט לחץ כאן תגיות: #כתב_ספורט#כתב_ספורט #שדר_ספורט#שדר_ספורט #קורס_כתבי_ספורט#קורס_כתבי_ספורט #קורס_שדרי_ספורט#קורס_שדרי_ספורט #קורס_תקשורת_ספורט#קורס_תקשורת_ספורט #כדורגל#כדורגל #ספורט#ספורט #ליגת_העל#ליגת_העל #נדב_יעקבי#נדב_יעקבי #אורי_קופר#אורי_קופר #מנהלת_הליגות#מנהלת_הליגות #כדורסל#כדורסל #סקאוטינג#סקאוטינג #אנליסט_כדורגל#אנליסט_כדורגל #ניו_מדיה#ניו_מדיה #דוברות#דוברות #דיגיטל#דיגיטל #טניס#טניס #ערוץ_הספורט#ערוץ_הספורט #ONE#ONE #WALLA#WALLA #וואלה#וואלה #לימודים#לימודים #מכללה#מכללה #תקשורת#תקשורת #אצטדיון#אצטדיון

45 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page