top of page

שכחו איך לרקוד/ אוראל קרוואני

שוב חוזר הניגון הפועל שוב סיימה בתיקו. קאיו העלה ליתרון (88'), אך גבאי (91') תיקן וכפה חלוקת נקודות על האדומים. הפועל תל אביב לא ניצחה מאז ה1' בספטמבר ובמועדון האדום ממשיכים לתלוש שערות מהראש.

הפועל תל אביב שכחה כבר איך מנצחים שהניצחון היחידי שיש לה העונה הוא אי שם במחזור השני של הליגה מול הפועל חיפה של קלינגר דאז. ומאז היא רוויה בתוצאות תיקו והפסדים. המשחק הזה כבר התחיל בסיום המשחק שעבר אחרי ההשפלה של האדומים מול בית"ר ירושלים, שהושפלו 3-0 במשחק ביתי.

לאימון המסכם של האדומים מתל אביב הגיעו בודדים מאוהדיה שהקניטו וקיללו את אדי גוטליב. הבלם לא נשאר חייב והתעמת עימם כשבסוף ירק על האוהדים. ההנהלה גם לא נשארה חייבת ולא הלבישה את השחקן למשחק.

המשחק התחיל ברעש זועם בקרב האוהדים האדומים כשבחימום מחאו השחקנים כפיים לקהל ובתמורה קיבלו בוז צורם וקללות לעברם. אך מנגד, כמה שניות לפני שריקת הפתיחה מה שעורר את האצטדיון היה כשכל השחקנים גם אלה היושבים על הספסל והצוות המקצועי התאספו במעגל והתחילו לתת מוטיבציה אחד לשני ובתמורה קיבלו מחיאות כפיים מהקהל שלה ושאגות של מלחמה.


האוהדים הגיעו, השחקנים פחות ( צילום: אוראל קרוואני)

ליבוביץ הוציא את המשחק הזה לעיני כ-5,300 צופים. כשבדקה הראשונה של המשחק האדומים יכלו להעלות ליתרון מוקדם כשעגייב מסר פס רוחב הישר לרגליו של עומר דאמרי, אבל החלוץ התבלבל ובעט הישר לידיו של אג'ידה.

המשחק המשיך ודגני הבלם הגיע עד הקו ה16' של חדרה ובמקום לבעוט לשער, ניסה להרים לנגיחה אבל הכדור פגע בקורה של השער.

טעות של שחקני ההגנה של חדרה שוב כמעט העלו את האדומים ליתרון, שספורי התקיף לבד, אבל אג'ידה שוב היה במקום.

בתחילת המחצית השניה האדומים היו הדומיננטיים במגרש כשפירסמן טייל ברחבת חדרה והכדור פגש בידו של עלי חטיב וליבוביץ'' לא שרק לפנדל. הפועל שוב קופחה.

בדקה ה58' שוב רמזי ספורי היה מצב של אחד על אחד, אבל הקשר בעט שוב לידיו של אג'ידה.

לאחר כעשרים דקות שוב מצב טוב להפועל כשזיקרי שלח כדור מצויין לעגייב, שהתבלבל ובעט את הכדור על שחקני ההגנה של חדרה.

כשהמשחק עומד לסיומו וחלק מהאוהדים של שתי הקבוצות מתחילים לצאת מהאצטדיון בשביל לא לעמוד בפקקים בסיום המשחק, על הדשא הגול הראשון של המשחק קרה, כבדקה ה88' המחליף ג'וסף גנדה הרים כדור מצוין לרחבת חדרה וקאיו המחליף עמד בזמן הנכון ובמקום הנכון כדי לדחוף את הכדור הזה פנימה. 1-0 להפועל.

אבל המשחק עדיין לא הסתיים, לאחר כשתי דקות דובב גבאי התחיל וסיים מהלך שבלבל את השוער ליבקוביץ' והשער השני של המשחק פגש גם הוא את הרשת וכפה חלוקת נקודות במושבה.


לא הצליחו לשמור על היתרון. קאיו ואופיר חיים ( צילום: אוראל קרוואני)

לאחר המשחק שוב נשמע הבוז מהיציעים ודווקא בחדרה הריעו האוהדים לשחקנים.

תגובת מאמן הפועל תל אביב אופיר חיים לאחר המשחק: "מרגיש כאילו הפסדנו את המשחק. שלוש הנקודות היו לנו בכיס ונעלמו. עשיתי חילופים טובים, הפקענו שער בדקה קריטית שקשה לחזור ממנו, אסור שזה יקרה שוב בטח במצב שלנו. הלילה אני שוב לא אשן. זה כדורגל, פעם מנצחים פעם מפסידים, אין לי טענות לשחקנים אבל אני לא טומן את הראש בחול. אנחנו נשחק בגביע במטרה לנצח וברגע שננצח משחק אחד הקבוצה תקבל יותר ביטחון ונצא מהמצב הזה אני לא מסתכל על המחזור הבא, אני מסתכל על המשחק הקרוב ניתן יום יומיים לקבוצה להתאושש ונתחיל להתכונן לגביע."


אוהדי הקבוצה מחכים לבעלים בסיום ( צילום: אוראל קרוואני)

בסיום המשחק חיכו כמאה אוהדים בשער השחקנים לבעלי הקבוצה בקריאות התפטרות אך הבעלים לא יצאו מהשער ומי שכן יצא זה השחקנים והצוות המקצועי בליווי שוטרים ואנשי אבטחה עד לרכבם.

תגובת אופיר חיים לעניין: "כואב הלב על האוהדים, אני איתם. באו אלפים ועודדו כל המשחק, אני יכול רק להבטיח להם שיהיו ימים יותר טובים"


כותב הטור הנו סטודנט במכללת ספורט פאנל בקורס כתבי ספורט לפרטים על קורס כתבי ספורט לחץ כאן תגיות: #כתב_ספורט#כתב_ספורט #שדר_ספורט#שדר_ספורט #קורס_כתבי_ספורט#קורס_כתבי_ספורט #קורס_שדרי_ספורט#קורס_שדרי_ספורט #קורס_תקשורת_ספורט#קורס_תקשורת_ספורט #כדורגל#כדורגל #ספורט#ספורט #ליגת_העל#ליגת_העל #נדב_יעקבי#נדב_יעקבי #אורי_קופר#אורי_קופר #מנהלת_הליגות#מנהלת_הליגות #כדורסל#כדורסל #סקאוטינג#סקאוטינג #אנליסט_כדורגל#אנליסט_כדורגל #ניו_מדיה#ניו_מדיה #דוברות#דוברות #דיגיטל#דיגיטל #טניס#טניס #ערוץ_הספורט#ערוץ_הספורט #ONE#ONE #WALLA#WALLA #וואלה#וואלה #לימודים#לימודים #מכללה#מכללה #תקשורת#תקשורת #אצטדיון#אצטדיון


83 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page