03e05f0d-aa44-48f4-a9dc-10f201246f5e.jpg
1214.jpg

על הקורס

חלמתם פעם להגיש תכנית רדיו משלכם? להיות פאנליסטים אקטיביים? להגיד כל מה  שבא לכם בלי פילטרים? העידן החדש נותן לכם לעשות את זה ובקלות. קורס הפודקאסט מבית היוצר של מכללת "ספורט פאנל" הולך להכניס אתכם לעולם קסום של אודיו וללמד אתכם לעשות את זה בעצמכם ולא רק בתחום הספורט, גם בתחומים כמו רפואה, כלכלה, תרבות ועוד. בלי לחכות למשרת חלומות ולגרום לכם לייצר ולהכניס אתכם לתודעה לבד. נדב יעקבי, אורן יוספוביץ' ורפאל קבסה, המחזיקים בכמה מפודקאסטי הספורט הפופולריים בישראל, הולכים לשנות לכם את החשיבה ולגרום לכם להיות הכוכבים שתמיד חלמתם! 

 
Microphone Sound Editing

מה זה פודקאסט

פודקאסט היא תכנית אודיו (שמע) עצמאית היושבת בספריות תוכן שונות כמו: ספוטיפיי, סאונדקלאוד, גוגל פודקאסט, אפל פודקאסט ועוד..

מיליוני אנשים בעולם כבר צורכים את התוכן שבא להם בלי להיות נתונים לחסדי הרגולציה. על נטפליקס שמעתם? יופי, זה אומר שאתם בעניינים.  כיום, מאזינים פשוט בוחרים בעצמם למה להקשיב בנסיעה ברכב, תוך כדי ריצה, או סתם ברביצה על הספה בבית. כל אחד מתחבר למה שבא לו ולמה שמעניין אותו. 

בארה"ב זה כבר כלי ההאזנה החזק ביותר וכאן בישראל המהפכה בעיצומה ואלפי מאזינים מצטרפים מידי חודש. בעולם הספורט שלנו, הפודקאסטים הפכו לחלק בלתי נפרד ותכניות כמו "הפודיום", "הנוסע המתמיד", "האנליסטים" ועוד, הפכו לקבע בקרב חובבי הספורט בישראל. 

 

סילבוס הקורס

עולם הפודקאסט


ההיסטוריה של הפודקאסט בארץ ובעולם. מאפייני העולם החדש של התקשורת. בשיעור הפתיחה נלמד על המאפיינים של עולם הפודקאסטים בכלל ובעולם הספורט בפרט. המרצים יספרו על תחילת הדרך שלהם בעולם הפודקאסטים וידברו גם על העתיד של התחום הצומח ביותר בתקשורת העולמית
הקול בראש


השלבים בדרך להקמת פודקאסט מקצועי. בשיעור השני נלמד על המתווה המלא שהכרחי להקמת פודקאסט. איזה נושא נבחר, מה הפורמט ומי קהל היעד בקיצור - משלב הרעיון ועד שלבי הביצוע.
פרקטיקה


היידה - עבודה מעשית! בחירת נושא ופורמט, כהכנה לקראת פרוייקט הגמר. השיעור יכלול האזנה מודרכת לפודקאסטים מובילים, מחוץ לעולם הספורט.
תחקיר, הפקה וליין אפ


בשיעור זה נלמד איך מתכוננים לקראת ההקלטה, מה הם מקורות המידע, איך מאתרים מרואיינים ואיך בונים ליין אפ לפרק מוצלח
עולים לאוויר


איך מאזינים לנו בעצם? עריכה, הפצה ושיווק. הפקה והקלטה של פודקאסט זה דבר אחד, אולם שלב בלתי נפרד והכרחי הוא לדעת כיצד מעלים את הפרק לאפליקציות השונות, ואיך מייצרים האזנה מקסימלית.
עשו זאת בעצמכם


תמיד אפשר להשכיר אולפן, אבל למה לבזבז כסף כשאפשר לקנות את זה לבד? בשיעור הזה נלמד את הטכנלוגיה והכלים כמו מיקסר, מיקרופונים, אוזניות ואיכות סאונד
פרוייקט גמר


נחלק אתכם לקבוצות שכל אחת מהן תקליט פודקאסט מקורי ומקצועי, על פי כל מה שנלמד במהלך הקורס.
שיעור סיום וחלוקת תעודות


נאזין יחד לעבודות שלכם, נבחר את הפרוייקטים המצטיינים. הרצאת יזמות על היום שאחרי ואיך נכנסים לעולם הזה וכמובן, טקס חלוקת התעודות ע"י צוות ההנהלה.

 
avatars-000658337492-stfm2v-original.jpg
2400__6irzr.jpg
DuILPXXXgAI1UM3_edited.jpg

למעבר

לבוגרים בתעשייה

לקבלת סילבוס

 הקורס בוואטסאפ לחצו

על האייקון

השאירו

פרטים