מי מאיתנו לא חלם על זה? מי מאיתנו לא חי את המשחק? כולנו שדרים, פרשנים, לפעמים אפילו מאמנים. רוצים לדעת איך עושים את זה באמת? הצטרפו אלינו לספורט פאנל המכללה לתקשורת ספורט בניהולו המקצועי של נדב יעקבי, עם המרצים הבכירים בישראל כגון: אבי מלר, תומר לוי, ליאב נחמני, שרון פרי ועוד רבים וטובים שחברו יחד לנבחרת מנצחת שתספק לכם את ארגז הכלים להצלחה בתחום תקשורת הספורט בישראל

נדב יעקבי

איך הופכים חלום לקריירה? את זה אתם יכולים להגשים איתנו. בקורס שדרי ספורט וכתבי ספורט של מכללת ספורט פאנל, תקבלו את כל הידע והכלים הנחוצים להצלחה. רוצים להפוך את האהבה הגדולה שלכם למקצוע וללמוד איך עושים את זה כמו הגדולים בתחום? הגעתם למקום הנכון. במכללת ספורט פאנל נלמד אתכם את רזי המקצוע החל מבניית כתבה, קריינות נכונה וכלה בעמידה מול מצלמה והגשה רהוטה. שדר או כתב ספורט איכותי יצליח להעביר מסר ראוי ומדוייק רק על ידי הבנת הצד השני של המתרס בו נמצאים הצופים והמאזינים. הקורס שלנו מיועד בדיוק למטרה זו - בואו ללמוד ובעיקר ליישם, את החלום שלכם בשטח.

מטרות הקורס

מטרת העל של קורס כתבי ספורט היא קודם כל להכשיר כתבים ושדרי ספורט לתעשיית תקשורת הספורט. מטרה נוספת היא לתת לכם לחוות ולהתנסות בשטח; לקריין, להגיש, לכתוב ולעשות את זה באמת. התפקיד שלנו הוא להכשיר אתכם בתחום תקשורת הספורט תוך נגיעה בכל פרמטר. טלוויזיה, אינטרנט, עיתונות כתובה, רדיו, ניו מדיה ועוד... בנוסף, נספק לכם הכוונה לנישה המתאימה ביותר עבורכם, כאשר יחד נמקסם את היכולות שלכם.

מה נלמד

נתחיל מזה שתלמדו בכיתה עם מיטב המרצים בישראל, איתם תעברו סדנאות טלוויזיה, עיתונות, אינטרנט, רדיו, דוברות וניו מדיה. השטח יהיה מרתק; ביקור באולפן ליגת האלופות בספורט 5, השתתפות בלייב בתוכניות ספורט שונות, השתתפות במשחקי כדורגל וכדורסל בהם תשדרו בזמן אמת ברדיו, תראיינו מאמנים ושחקנים, תגישו בעצמכם באולפן טלוויזיה ועוד המון הפתעות שרק בקורס שדרי ספורט של ספורט פאנל תוכלו לקבל. 

קהל יעד ותנאי קבלה

האמת? לא כל אחד נולד אלי אילדיס או מודי בראון, אך במכללת ספורט פאנל נעשה את מיטב המאמצים שתלמדו לצד תלמידים איכותיים עם רקע מתאים בספורט. לכן, נערכים במכללה מבדקי התאמה וראיונות אישיים על ידי נדב יעקבי לכל מי שירצה לקחת חלק בקורס כתבי ספורט שלנו. תעודת גמר תינתן בהשתתפות של 80% מהשיעורים ובביצוע מלא של כל הפרויקטים שתקבלו מאיתנו. המצטיינים יקבלו המלצות לכלי התקשורת השונים. כל הסטודנטים יזכו בערכת קטעי רדיו ווידאו להצגה אישית בעולם תקשורת הספורט.

מתכונת לימודים

קורס כתבי ספורט שהוא גם קורס שדרי ספורט נפתח במחזורים קבועים של שלוש פעמים בשנה. המפגשים  בימי שישי בין השעות 9:00-12:00. שעות מפגשי השטח יינתנו לכם עם הסילבוס המלא. סה"כ אורך הקורס 18 מפגשים וזהו קורס תקשורת הספורט הארוך והמושקע בישראל! בסיום הקורס תוכלו לעבור התמחות דיגיטל במועדוני כדורגל ולקבל תעודה חתומה על ידי מנהלת הליגות לכדורגל, לפרטים נוספים לחצו כאן.

יש עבודה בתחום?

התשובה היא חד משמעית כן! היום בניגוד לעבר יש כל כך הרבה אפיקים, ערוצים, עיתונים, תחנות רדיו, פודקאסטים, אתרי אינטרנט, גופי תקשורת, מועדוני ספורט שמחזיקים מחלקות מדיה. יש עבודה! האם אנחנו נעזור לכם במציאת עבודה? חד משמעית כן! האינטרס הוא משותף, הצלחה שלכם היא הצלחה שלנו ויש לנו כבר מעל 100 בוגרים שהשתלבו בשוק העבודה. תעיפו כאן מבט בקטגוריית בוגרים בתעשייה ותיווכחו בעצמכם.

איפה לומדים?

למכללה שחרטה על דגלה מצוינות חשוב מאוד שהלימודים יהיו במקום נגיש לתרגול מעשי ולכן נלמד באצטדיון המושבה פתח תקווה (סמוך לתחנת הרכבת קריית אריה). במהלך הקורס נצא לכר הדשא ונתרגל עבודה מול מצלמה.

חיילים משוחררים

מעכשיו אתם יכולים לקחת חלק בקורס כתבי ספורט על חשבון הפיקדון הצבאי ! מכללת ספורט פאנל מוכרת ע"י משרד העבודה והרווחה ומאפשרת לסטודנטים לשלם באמצעות פיקדון חיילים משוחררים.  בהצלחה באזרחות! 

השאירו פרטים ונציג המכללה יחזור בהקדם

ערוץ הספורט
כתב אתר וואן
עורך ראשי ספורט 1
ספורט 1

השאירו פרטים ונציג המכללה יחזור בהקדם

כל הזכויות שמורות לספורט פאנל | עיצוב ובנייה: קבסה תקשורת 2018